Екологічне обгрунтування розміщення об'єкта

        Наша фірма розробляє екологічне обгрунтування розміщення об'єкта (незалежно від роду майбутньої діяльності та функціонального призначення), а саме аналіз існуючої інфраструктури (господарської, будівельної, транспортної і т.д.) території об'єкта проектування і зон її впливу на навколишнє середовище з метою оцінки існуючого екологічного стану цієї території, її відповідності стандартам і вимогою природоохоронного законодавства, необхідності проведення природоохоронних заходів.
        Тобто висновки необхідні для встановлення    можливих     екологічних      ризиків в процесі реалізації проектної діяльності та оцінки інвестиційної привабливості об'єктів з екологічних позицій.
        Розрахувати екологічний ризик -  це виявити    ймовірність   настання   події,   що має несприятливі наслідки для життєдіяльності людини, тварин, рослин та інших живих організмів, викликаного негативним впливом господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище.
        Важливим завданням  екологічного  обгрунтування  є  підготовка об'єктивних та  обгрунтованих  матеріалів  для інформування громадськості про сьогоднішнє екологічний стан об'єкта проектування і передбачені заходи для їх поліпшення.
        Ці завдання можуть бути вирішені шляхом публікації в наукових і популярних виданнях, обговорення  в  засобах масової інформації і т.д.

       Вартість послуг визначається в індивідуальному порядку.

                                                          Ми будемо раді співпраці з Вами !


КОНТАКТИ

  +38 (099) 927-65-50,  +38 (067) 659-91-58
  

    skype : ecoproject_kiev

  info@ecoproject.com.ua, ecoproject.kiev@gmail.com


  Україна 03087 м. Київ Чоколівський бульвар 34

                  
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Рейтинг@Mail.ru